Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozpis akcí

Školní rok 2019/2010

11.9 středa Rezervováno ZUŠ
12.9 čtvrtek  
18.9 středa  
19.9 čtvrtek Rezervováno
25.9 středa  
26.9 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
2.10 středa  
3.10 čtvrtek  
9.10 středa ZŠ Bohuslavice
10.10 čtvrtek ZŠ Hukvaldy
16.10 středa  
17.10 čtvrtek  
23.10 středa ZŠ Sloupnice
24.10 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
30.10 středa  
31.10 čtvrtek  
6.11 středa  
7.11 čtvrtek  
13.11 středa  
14.11 čtvrtek  
20.11 středa  
21.11 čtvrtek  
27.11 středa ZŠ Brněnec
28.11 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
4.12 středa  
5.12 čtvrtek  
11.12 středa  
12.12 čtvrtek  
18.12 středa  
19.12 čtvrtek  
8.1 středa  
9.1 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
15.1 středa  
16.1 čtvrtek  
22.1 středa  
23.1 čtvrtek  
29.1 středa  
30.1 čtvrtek  

Školní rok 2018/2019

3.10 středa  
4.10 čtvrtek  
10.10 středa ZŠ a Radostín nad Oslavou
11.10 čtvrtek  
17.10 středa  
18.10 čtvrtek  
24.10 středa  
25.10 čtvrtek  
31.10 středa  
1.11 čtvrtek  
7.11 středa  
8.11 čtvrtek  
14.11 středa  
15.11 čtvrtek  
21.11 středa  
22.11 čtvrtek Zš Komenského, Slaný
28.11 středa  
29.11 čtvrtek  
5.12 středa  
6.12 čtvrtek  
12.12 středa

 

13.12 čtvrtek  
19.12 středa  
20.12 čtvrtek  
26.12 středa  
27.12 čtvrtek  
     
     
     
3.1 čtvrtek  
9.1 středa  
10.1 čtvrtek  
16.1 středa  
17.1 čtvrtek  
23.1 středa  
24.1 čtvrtek  
30.1 středa  
31.1 čtvrtek  
6.2 středa  
7.2 čtvrtek  
13.2 středa  
14.2 čtvrtek  
20.2 středa  
21.2 čtvrtek  
27.2 středa  
28.2 čtvrtek
 
6.3 středa  
7.3 čtvrtek  
13.3 středa  
14.3 čtvrtek  
20.3 středa  
21.3 čtvrtek  
27.3 středa  
28.3 čtvrtek  
3.4 středa  
4.4 čtvrtek  
10.4 středa  
11.4 čtvrtek  
17.4 středa  
18.4 čtvrtek Velikonoční prázdniny
24.4 středa  
25.4 čtvrtek  
1.5 středa Státní svátek
2.5 čtvrtek  
8.5 středa Státní svátek
9.5 čtvrtek  
15.5 středa  
16.5 čtvrtek  
22.5 středa  
23.5 čtvrtek  
29.5 středa  
30.5 čtvrtek  
5.6 středa  
6.6 čtvrtek  
12.6 středa  
13.6 čtvrtek  
19.6 středa  
20.6 čtvrtek  
26.6 středa  
27.6 čtvrtek  
     
     
     
     
     

Školní rok 2017/2018

28.9 čtvrtek Státní svátek
5.10 čtvrtek ZŠ a MŠ Herálec
6.10 pátek  
12.10 čtvrtek ZŠ Komenského 15, Nové Město nad Metují
13.10 pátek ZŠ a MŠ Černčice
19.10 čtvrtek ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
20.10 pátek  
26.10 čtvrtek  
27.10 pátek  
2.11 čtvrtek ZŠ prof. V. Vejdovského
3.11 pátek  
9.11 čtvrtek  
10.11 pátek  
16.11 čtvrtek ZŠ Újezd
17.11 pátek Státní svátek
23.11 čtvrtek  
24.11 pátek  
30.11 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
1.12 pátek  
5.12 úterý ZŠ Ořechov u Brna
7.12 čtvrtek  
8.12 pátek  
14.12 čtvrtek  
15.12 pátek  
21.12 čtvrtek  
22.12 pátek  

 

   
4.1 čtvrtek  
5.1 pátek  
11.1 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
12.1 pátek  
18.1 čtvrtek  
19.1 pátek  
25.1 čtvrtek  
26.1 pátek  
1.2 čtvrtek ZŠ Žďárná
2.2 pátek  
8.2 čtvrtek  
9.2 pátek  
15.2 čtvrtek ZŠ Kanice
16.2 pátek
ZŠ a MŠ Starý Hrozenkov
22.2 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
23.2 pátek  
1.3 čtvrtek  
2.3 pátek  
8.3 čtvrtek  
9.3 pátek  
15.3 čtvrtek  
16.3 pátek  
22.3 čtvrtek  
23.3 pátek  
29.3 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
30.3 pátek Státní svátek
5.4 čtvrtek  
6.4 pátek  
12.4 čtvrtek  
13.4 pátek  
19.4 čtvrtek  
20.4 čtvrtek  
26.4 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
27.4 pátek  
3.5 čtvrtek  
4.5 pátek  
10.5 čtvrtek  
11.5 pátek  
17.5 čtvrtek  
18.5 pátek  
24.5 čtvrtek  
25.5 pátek  
31.5 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
1.6 pátek  
7.6 čtvrtek  
8.6 pátek  
14.6 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
15.6 pátek  
21.6 čtvrtek  
22.6 pátek  
28.6 čtvrtek  
29.6 pátek  

Školní rok 2016 / 2017

5.9 pondělí ZŠ Dobrouč
6.9 úterý SZŠ Prostějov
6.10 čtvrtek ZŠ Křenov
14.10 pátek ZŠ Dolní Dunajovice
20.10 čtvrtek  
21.10 pátek  
25.10 úterý ZŠ Žďárná
3.11 čtvrtek ZŠ Měnín
4.11 pátek ZŠ Mikulov
10.11 čtvrtek ZŠ Lelekovice
11.11 pátek ZŠ Tuřany
17.11 čtvrtek  
18.11 pátek  
24.11 čtvrtek ZŠ Mutěnická, Brno
25.11 pátek ZŠ Aléská, Bílina
1.12 čtvrtek ZŠ Rohovládova Bělá
2.12 pátek ZŠ a MŠ Úsov
5.12 pondělí SŠ gastronomická Blansko
7.12 středa  
8.12 čtvrtek ZŠ Šanov
9.12 pátek ZŠ Píšť
15.12 čtvrtek Tyršova ZŠ Brno
16.12 pátek  
19.12 pondělí ZŠ Brno, Pavlovská
22.12 čtvrtek SOŠ civilního letectví
23.12 pátek  
27.1 pátek ZŠ a MŠ Brno
31.1 úterý ZŠ Malenovice
2.2 čtvrtek ZŠ Šaratice
3.2 pátek ZŠ Kobylí
9.2 čtvrtek ZŠ Benešov
10.2 pátek ZŠ a MŠ Bílovec
16.2 čtvrtek ZŠ Klášterec nad Orlicí
17.2 pátek ZŠ Velké Bílovice
23.2 čtvrtek ZŠ a MŠ Lhoty u Potštejna
24.2 pátek  
2.3 čtvrtek  
3.3 pátek ZŠ Třemošnice
9.3 čtvrtek ZŠ Bohuslavice
10.3 pátek ZŠ Studénka
16.3 čtvrtek SOŠ Veselí nad Lužnicí
17.3 pátek ZŠ Nová Říše
23.3 čtvrtek ZŠ Frýdek-Místek
24.3 pátek ZŠ Velké Pavlovice
30.3 čtvrtek ZŠ Nové Město nad Metují
31.3 pátek ZŠ Jičín
6.4 čtvrtek  
7.4 pátek ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
13.4 čtvrtek Velikonoční prázdniny
14.4 pátek Velikonoční prázdniny
20.4 čtvrtek ZŠ Suchdol
21.4 pátek ZŠ Postupice
27.4 čtvrtek  
28.4 pátek  
4.5 čtvrtek  
5.5 pátek  
11.5 čtvrtek ZŠ Libiš
12.5 pátek ZŠ Sadská
18.5 čtvrtek  
19.5 pátek  
25.5 čtvrtek  
26.5 pátek  
1.6 čtvrtek ZŠ Prostřední Bečva
+ ZŠ Dolní Bečva
2.6 pátek  
8.6 čtvrtek  
9.6 pátek  
15.6 čtvrtek  
16.6 pátek  
22.6 čtvrtek  
23.6 pátek  
29.6 čtvrtek SŠTO, Dačice
30.6 pátek